Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

A tökéletes párkapcsolat titka: Minden együttlét végén 15 ezret fizet az asszonynak

2018-04-16 Sanyi

A dolognak persze voltak előzményei. Az asszony ugyanis megtudta, hogy férje egy masszászszalonként működő bordélyba jár, ahol nem feltétlenül fél óra beszélgetés után fizet ki horribilis összegeket.

A West Midlands-i nő harminc éve van együtt a párjával, akiről nemrég tudta meg, hogy öt éve folytat viszonyt egy kolbászokkal foglalkozó, ősi szakmában dolgozó hölgyeménnyel. A nő már 2013-ban lebuktathatta volna a férjét, ha kicsit is jobban utána jár a dolgoknak, hiszen akkoriban talált egy telefonszámot a férje telefonjában, amit a férfi ügyesen kimagyarázott. Akkor kitörölte a számot, de a számsor évekkel később újra szembe jött vele.

Tavaly év végén a telefonszám újra felbukkant, ám ekkor már sokkal érdeklődőbb volt, így izgalmas dolgok derültek ki imádott párjáról. Megtudta, hogy férje már öt éve kapcsolatban van egy román származású konzumhölggyel, aki pénzdíj ellenében rendesen ellátja a kolbásza baját. A feleség azért is járt jobban utána a dolgoknak, mert a telefonszám előtt még léckeményítő gyógyszereket is talált a lakásban, és akkor még kicsit sem értette (vagy nem akarta érteni), hogy minek van azokra szükség.

Az asszonyt sokkolta a hír, de az öt éves viszony ellenére sem költöztek külön. A feleség attól lett leginkább pipa, hogy nem különféle viszonyokba menekült a férje más-más lányokkal, hanem öt évig ugyanazon örömlány társaságáért fizetett alkalmanként 15 ezer forintot.

A férfi persze szánja-bánja a történteket, és mint mondja, jó útra tért, újra beleszeretett a feleségébe, aki minden együttlétért 15 ezer forinttal rövidíti meg a férjét. Hát így is lehet, kéremszépen.

Prev Article
Next Article
Tags:asszony pénz

Related Articles

Salma Hayek úgy kitette az ikreit, hogy ötven éves kora ellenére is megmásznánk
Tinédzserként imádtuk a mexikói színésznő mozijait, amikre sokszor nem az …

Salma Hayek úgy kitette az ikreit, hogy ötven éves kora ellenére is megmásznánk

Helga domborulatait természetvédelmi területté kellene nyilvánítani, de azonnal
Helga Lovekaty 1992 áprilisában született Szentpéterváron, a Mavrin stúdiónak dolgozik …

Helga domborulatait természetvédelmi területté kellene nyilvánítani, de azonnal

A rendőröknek gyanús lett, hogy a Lidlben dolgozó lány Gucciban jár és minden héten Dubajban veret
Ha már ezzel foglalkozól legalább legyen annyi eszed, hogy ne …

A rendőröknek gyanús lett, hogy a Lidlben dolgozó lány Gucciban jár és minden héten Dubajban veret

Rendőrök üldözték, meghalt az audis férfi Vácnál
Borzasztó baleset történt Vácnál.

Rendőrök üldözték, meghalt az audis férfi Vácnál

Ha Coral a HR osztályon dolgozna, valószínű, hogy egyből beadnánk az önéletrajzunkat
Coral lehetett volna tanárnő, könyvelő, HR generalista vagy akár bolti …

Ha Coral a HR osztályon dolgozna, valószínű, hogy egyből beadnánk az önéletrajzunkat

Alexandra a művészetekben, mi pedig benne merülnénk el szívesen
Amelyik műhelyben ilyen alkalmazottak vannak, és ez a kötelező “munkaruha”, …

Alexandra a művészetekben, mi pedig benne merülnénk el szívesen

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh