Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

“Tocsogni fogsz a g*ciben!” – Így zaklatta beosztottját egy magyar főnök

2018-04-28 Sanyi

Szolgálati telefonjáról obszcén üzeneteket, magáról készített pornófelvételeket küldözgetett egy megyei katasztrófavédelmi igazgató – állítja egy huszonéves lány, aki éveken át dolgozott az egyik megyeszékhelyen lévő katasztrófavédelmi kirendeltségen. Amikor felmondott, főnöke azt mondta neki: jobban teszi, ha hallgat.

 

A lány – nevezzük B.-nek – története a naiv kislány esete. Az igazgató felfigyelt rá, összejöttek, neki tetszett a dolog. A telefonjában “igibacsi”-ként volt elmentve a száma. Aztán B. megtudta, hogy rajta kívül még több más nő is van az ezredes életében, és esze ágában sincs elhagyni őket érte.

B. elmondása szerint munkaidőben rendszeres volt a tipi-tapi, obszcén igazgatói megnyilvánulás, egy alkalommal munkaidőben estek egymásnak az egyik irodában. A kapcsolatnak végül tavaly októberben vetett véget a lány, majd felmondott. Utolsó munkanapján a kirendeltségvezető figyelmeztette, hogy jobban teszi, ha hallgat.  A lány szeretné, ha mással ez nem történne meg, ezért a történtekről a főigazgatónak levelet írt. Tudomása szerint korábban Góra Zoltán látókörébe került az igazgató kicsapongása, de érdemi intézkedést nem tett, csak annyit mondott neki, hogy ne tartson szeretőt.

Prev Article
Next Article
Tags:főnök magyar

Related Articles

Megértjük, hogy a Premier League focistái miért a Wolverhampton középpályásának a barátnőjére pályáznak
Bemutatjuk Rodrigo Gomes barátnőjét, Clara Motta Guedes-t, aki egyre nagyobb …

Megértjük, hogy a Premier League focistái miért a Wolverhampton középpályásának a barátnőjére pályáznak

Adela rögtönzött tornaórájától teljesen felfrissültünk
Mint már megszokhattátok tőlünk igyekszünk az estéteket jobbnál jobb csajokkal …

Adela rögtönzött tornaórájától teljesen felfrissültünk

Sári Évi most megint megmutatta azt, ami miatt már évek óta a rabjai vagyunk
Az utóbbi időszakban Évi élete nagyon pörgőssé vált, színésznőként egyre …

Sári Évi most megint megmutatta azt, ami miatt már évek óta a rabjai vagyunk

Majdnem teljesen megvakult egy nő a szempilla-hosszabbítástól
A szépségért meg kell szenvedni, tartja a régi mondás. A …

Majdnem teljesen megvakult egy nő a szempilla-hosszabbítástól

Serena Williams egy jó ügy érdekében dobta le a textilt
Sokszor nem azért néz az ember női teniszt, mert magát …

Serena Williams egy jó ügy érdekében dobta le a textilt

Ha Nina a szomszédban lakna, elég sokat lennénk nála
Nina egy igazi természetes szépség, akinek csak egy hibája van, …

Ha Nina a szomszédban lakna, elég sokat lennénk nála

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh