Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

Jó hír az autósoknak. Nem kell fizetnünk többet az egyik hazai autópálya-szakaszért

2018-08-16 Sanyi

Ingyenesen használhatják az autósok az M6-os autópálya M0 és Érd közötti szakaszát – jelentette be a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Egy felújítás az oka, hogy az eddig fizetős szakaszért nem kérnek pénzt.

Prev Article
Next Article
Tags:autópálya

Related Articles

Úgy beszívott, hogy megbecstelenítette az út szélén agonizáló hódot
Az úttesten próbált átkelni egy hód, akit egy vétlen autós …

Úgy beszívott, hogy megbecstelenítette az út szélén agonizáló hódot

A kemény munka meghozta gyümölcsét, Lily megvette élete első Lamborghinijét
Lily számára a kemény munka mindig is az egyik legfontosabb …

A kemény munka meghozta gyümölcsét, Lily megvette élete első Lamborghinijét

Marina sokat utazik, de ahogy elnézzük sok ruhát nem csomagol az útra
Marina Laswick munkájából adódóan rengeteget utazik. Általában olyan helyekre megy, …

Marina sokat utazik, de ahogy elnézzük sok ruhát nem csomagol az útra

Piacra dobták a muffsört, ami a nők sunaszaftjából készül
Alig kétezer forintért most már bárki belekóstolhat az igazi kánaánba.

Piacra dobták a muffsört, ami a nők sunaszaftjából készül

Ennek a lengyel szépségnek tényleg felesleges bármilyen ruha
Mint már megszokhattátok tőlünk a nap lánya sorozatunkban igyekszünk nektek …

Ennek a lengyel szépségnek tényleg felesleges bármilyen ruha

Átszámítva 36 336 000 000 000 forintnyi aranyat rejthet a nemrég megtalált hajóroncs
Az dél-koreiai sziget, Ulledungo partjaitól 1,3 kilométerre, mintegy 434 méter …

Átszámítva 36 336 000 000 000 forintnyi aranyat rejthet a nemrég megtalált hajóroncs

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh