Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

Lehet, hogy már nyugdíjas, de még mindig tejelnek neki a pasik, hogy szobalánynak öltözve kitakarítsanak nála

2018-10-03 Sanyi

A mostani sztorin tényleg kikerekedett a szemünk. Azt tudjuk, hogy a magyarországi nyugdíjas réteg nem lehet biztonságban, mert tudjuk jól, hogy nagy részüknek nagyon kevés jövedelemből kell fenntartaniuk magukat. Azt hittük legalább külföldön jobb a helyzet.

A 67 éves Sherry Lever séfből lett “úrnő”. Az egész úgy kezdődött, hogy amikor nyugdíjba vonult valójában még egy szakmát elkezdett. Ami talán nem tűnik annyira professzionálisnak, mégis kevesen tudják olyan profin űzni, mint ő. Az otthonát átalakította játszószobáva, Sherry (vagy Sophia Úrnő, ahogy a kliensei ismerik) 120 fontot kér egy óráért, amikor is a rabszolgái lehetnek a férfiak. Sőt, kitakaríttatja velük a lakását szobalány ruhába öltöztetve őket. “A legtöbb hölgy az én koromban már nyugdíjba vonult, de én úgy érzem, hogy az életem csak most kezdődött el!” – mondta.  “19 és 84 éves kor között már elég sok fajta ember fordult meg nálam. Mentőstől kezdve a baristán át, mindenféle. Azért látogatnak meg, mert szeretnék levezetni a feszültséget, szeretnének kicsit irányítva lenni…..

Prev Article
Next Article
Tags:nyugdíjas

Related Articles

Azzurra bemutatja, hogy kell barnulni tudatosan a tengerparton
A bőrgyógyászok egyre gyakrabban igyekeznek lebeszélni minket a napozásról, egyesek …

Azzurra bemutatja, hogy kell barnulni tudatosan a tengerparton

Jennifer Lopez edzős nacija vákumként szippantotta be a szemünket
Jennifer Lopezről sokan példát vehetnének- ahelyett, hogy otthon nassolná a …

Jennifer Lopez edzős nacija vákumként szippantotta be a szemünket

Rohadt egy hely lett ez a Facebook, ti is észrevettétek?
A nagy kék közösség szép lassan a megmondóemberek játszóterévé válik, …

Rohadt egy hely lett ez a Facebook, ti is észrevettétek?

Ma este sem hagyjuk, hogy unalmas legyen az esténk 155.
Minden este készülünk nektek egy kiadós svédasztallal, ami tartalmaz mindenféle …

Ma este sem hagyjuk, hogy unalmas legyen az esténk 155.

Nataliát nem lesz könnyű felülmúlni a mai nap
A mai nap lánya Natalia, avagy Talia Ivanovic.  Az orosz …

Nataliát nem lesz könnyű felülmúlni a mai nap

Ha neked van pocsék napod, akkor Ők mit mondjanak?
Ha minimum nem fostak vagy hánytak a fejetekre a mai …

Ha neked van pocsék napod, akkor Ők mit mondjanak?

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh