Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

Lehet, hogy Ada sem tökéletes, de pont ilyen képei miatt imádjuk

2020-08-18 Sanyi

A TV képernyőén mindenki olyan tökéletesnek látszik és tökéletesnek akarja mutatni magát. Persze könnyű úgy, ha az embert fodrászok, sminkesek, és stylistok hozzák rendbe minden adás előtt. Azonban még így is van olyan, aki nyíltan felvállalja az “átlagember külsőt”.

Ezúttal Pintér “Ada” Adrienn osztott meg magáról pár képet és többek között ezért is imádjuk őt. Ő se mindig tökéletesen kel fel, és ezt szerette volna bizonyítani, Instagram posztja szerint. A célja az, hogy bemutassa, a hétköznapokban ő se úgy néz ki, mint a címlapokon, vagy a tévében, mint mondja, közel 30 évébe került, hogy elfogadja magát, de mostmár ez olyan jól megy, hogy mostantól gyakrabban fog ilyen képeket megosztani magáról. Ennek ellenére azért így is magával ragadó a szépsége. A képeket a jobbra nyíllal lehet lapozni.

“Egy hosszabb gondolat arrol, h mit latunk a social mediaban! Szoval ezek a kepek nincsenek retusalva, es par perc kulonbseggel keszultek, illetve a hasam napszakban elter. Mindenkirol lehet nagyon elonyos es elonytelen kepet csinalni. Minden a szogeken, fenyeken, tartason stb mulik. Ket kattintas kozott olyan, mintha kilokkal lennek tobb vagy kevesebb, pedig nem. Nyilvan mindig az elonyos oldalunkat probaljuk mutatni(bar sok kepem pont nem 😂), de amikor elkezdjuk magunkat hasonlitgatni masokhoz kepek alapjan ez jusson eszunkbe mindig! Nekem is voltak mar nehez pillanataim, amikor bomba noket latok pl itt instan is, aztan mindig belegondolok, h egy jo ebed utan neki se lesz full lapos a hasa es tuti tudja mi elonyos szamara pl. 🤷‍♀️ 😁En szemely szerint nem szoktam ilyen szepito, vekonyito stb appokat hasznalni, vagy retusalni max egy szep filtert hasznalok vagy picit a fenyerot felveszem. Nem ertek egyet azzal, h agyon kell retusalni egy kepet, h felismerhetetlen legyel. Ugy vagy szep ahogy vagy! Nem mindig konnyu, de ne hasonlitgassuk masokhoz magunkat! Magunkhoz merten probaljuk a legtobbet kihozni magunkbol! 🙏💕 #reallife #realme ”

A képeket a jobbra nyíllal lehet lapozni:

Prev Article
Next Article
Tags:ada

Related Articles

Nővé válik a férfi, aki előbb akar nyugdíjba vonulni
Nővé változik, csak hogy 5 évet lefaragjon a nyugdíjhoz szükséges …

Nővé válik a férfi, aki előbb akar nyugdíjba vonulni

Egy ötcsillagos wellness szállodában nem kapsz ilyen svédasztalos ellátást, mint amit Vicky nyújt ma nekünk
Nektek milyen elvárásotok van egy nővel szemben? Az igazság az, …

Egy ötcsillagos wellness szállodában nem kapsz ilyen svédasztalos ellátást, mint amit Vicky nyújt ma nekünk

Nem kapcsolt ki a lány webkamerája, ami ezután következett, az sokkolni fog
Hogy az internet és a modern kütyük terjedésével kinek mennyire …

Nem kapcsolt ki a lány webkamerája, ami ezután következett, az sokkolni fog

Molnár Anikó ígéretes esti programokat ígér
Molnár Anikó interjút adott Hajdú Péternek a Frizbi TV-ben, és …

Molnár Anikó ígéretes esti programokat ígér

Leia hercegnő a Star Wars-ból visszatért és szebb mint valaha
A Star Wars nemcsak a lázadók és a Birodalom közti …

Leia hercegnő a Star Wars-ból visszatért és szebb mint valaha

Nem tortával ünnepelte a fitnesz nagyi a szülinapját, inkább 15 „edzőpartnerrel” nyomott fekve
Andrea eddig sem rejtegette életét, bátran mesélte el a kalandjait. …

Nem tortával ünnepelte a fitnesz nagyi a szülinapját, inkább 15 „edzőpartnerrel” nyomott fekve

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2025 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh