Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

Mindenki figyelmét eltereli a golfpályán a csinos golfoktató

2024-04-15 Sanyi

Egy fáradt, munkával teli nap végén semmi másra nem vágyunk mint arra hogy végre egyenesbe helyezzük fáradt testünket. Beesünk az ágyba és a kedvenc műsorunkra kapcsolunk, próbáljuk teljesen kiszellőztetni a fejünket. Ahhoz, hogy ez még jobban menjen ha nem bánjátok segítségül hívtunk Hailey-et is, aki huncut mosolyával könnyen válhat a mai nap fénypontjává.

Hailey Ostrom a sportok nagy szerelmese, emellett pedig a mestere annak, hogy tartsa fent a figyelmet közösségi oldalán. Minden héten megörvendezteti a rajongóit egy-egy finom képpel és ennek meg is van az eredménye, ugyanis egyszer már sikeresen törölték az oldalát. Hailey Ostrom a világ egyik legszebb golfjátékosa, nem csoda, hogy profi sportolóból inkább profi tartalomgyártóvá képezte át magát.

A 27 éves oregoni hölgy hivatalosan profi golfjátékos, de ma már inkább profi influenszernek számít, ami a képeit elnézve nem is csoda. A szőke szépséget csak az Instagramon több mint 860 ezren követik, ő pedig videós formában látja el a rajongóit profi és esztétikus golfleckékkel.

 

Prev Article
Next Article
Tags:golfoktató

Related Articles

A híres műsorvezető végre ledobta a blézert
Mint már megszokhattátok tőlünk a nap lánya sorozatunkban igyekszünk nektek …

A híres műsorvezető végre ledobta a blézert

Panaszt tett a rendőrségen, mert rossz drogot adott el neki a dílere
Nem Douglas Peter Kelly a legélesebb kés a fiókban, amit …

Panaszt tett a rendőrségen, mert rossz drogot adott el neki a dílere

Ashley bebizonyítja nekünk, hogy a vékony modellek kora már lejárt
Ashley Graham bebizonyítja, hogy nem csak a vékony lányok lehetnek …

Ashley bebizonyítja nekünk, hogy a vékony modellek kora már lejárt

Elég volt a diétás kajából, ideje előkapni a zsíros bödönt
Az élet valakinek ad, valakitől elvesz, és vannak akiknek duplán …

Elég volt a diétás kajából, ideje előkapni a zsíros bödönt

A testével akart fizetni a boltban, de az ajánlata nem úgy sült el, mint a filmeken
A 31 éves Kelly Fielding betért egy Manchesteri üzletbe, ahol …

A testével akart fizetni a boltban, de az ajánlata nem úgy sült el, mint a filmeken

A dán sprinter elől nem szaladnánk el
Ha sportról van szó a férfiak többsége csak a focit …

A dán sprinter elől nem szaladnánk el

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh