Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

Kirúgták Olivia-t a rendőrnőt, mert ilyen képeket rakott fel magáról

2024-04-25 Sanyi

Sajnálatos módon arra hivatkozva bocsájtottak el a rendőrségtől egy hölgyet, hogy magánéleti tevékenységei nem egyeztethetőek össze a munkájával. Ő maga úgy gondolja, inkább több kollégája is meg akarta kettyinteni, ám mivel nem jártak sikerrel, keresztbe tettek neki a főnökségen. 

Olivia-t állítólag azért rúgták ki, mert a munkahelyén több oda nem illő képet is megosztott magáról, ezzel téve komolytalanná a rendőrség munkáját. Olivia azonban úgy véli, szó sincs erről, mivel felettesétől is engedélyt kért, hogy az őrsön fotózzon, inkább arról van szó, hogy több kolléga is szemet vetett rá, és nem viselték jól az elutasítását. 10 év szolgálat után teljesen más területen próbált szerencsét, és azért nem sikerült rosszul a váltás, mármint ami az anyagiakat illeti.

Egyébként rengeteget utazik, és szebbnél szebb helyekre jut el. Bár nem panaszkodik, de az őrmester elmondása szerint nagyon szerette korábbi hivatását és nehéz szívvel hagyta ott a rendőrséget.

Prev Article
Next Article
Tags:Olivia

Related Articles

Ez a ketrecharcos többet keres a neten, mint a ringben
Paige VanZan tagadhatatlanul gyönyörű, a UFC ketrecharcosáról talán nem ez …

Ez a ketrecharcos többet keres a neten, mint a ringben

Egyértelműen Barbara miatt szerettük meg a magyar női röpit
Ha sportról van szó a férfiak többsége csak a focit …

Egyértelműen Barbara miatt szerettük meg a magyar női röpit

Biancával a két ünnep között sem unatkoznánk
Már túl vagyunk a nehezén. Lement a három napos elvés …

Biancával a két ünnep között sem unatkoznánk

Az 54 éves Elizabeth Hurley melloffenzívát indított ma ellenünk
Elizabeth Hurley mindig eléri, hogy mindenki róla beszéljen. Nagy sikert …

Az 54 éves Elizabeth Hurley melloffenzívát indított ma ellenünk

A vacsorát ma széles terpeszben tálalják
Egy fáradt, munkával teli nap végén semmi másra nem vágyunk …

A vacsorát ma széles terpeszben tálalják

Az 50 éves anyukának olyan feneke van, mint egy 20 évesnek
Egyelőre csak nagyokat nyelünk, mert szinte hihetetlen, hogy ennek a …

Az 50 éves anyukának olyan feneke van, mint egy 20 évesnek

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh