Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

Honeyy úgy érzi, amióta szakított a hagyományos munkájával, nemcsak anyagilag, hanem érzelmileg is jobb anyává vált

2024-04-26 Sanyi

Egy anya azt állítja, hogy havi 46 400 fontot (nagyjából 21 millió forintot) keres netes munkájával, amivel nemcsak gazdagabb de „jobb szülővé” is vált.

„Szívem mélyéről hiszem ezt. Az egész iparág teljesen megváltoztatott engem, mint embert. Ez a munka valóban megtanított arra, hogyan legyek nyitott. Mielőtt belevágtam volna, egy kicsit naiv voltam ezzel kapcsolatban, azt hiszem, egy kicsit ítélkeztem az emberekkel kapcsolatban, de végül megtanított elfogadóvá válni.”

Bár Honey határozottan állítja, hogy jobb anyává vált, a családjában nem mindenki elégedett a pályaválasztásával. A nő ugyanis többé nem tartózkodhat unokahúgai és unokaöccsei közelében, mivel a családtagjai szerint nem mutat nekik jó példát.

Honey úgy véli, hogy ez azért van, mert még mindig sok tévhit él új munkáról és az itt dolgozó nőkkel kapcsolatban. Hozzátette, hogy szívesen készít videókat olyan emberekkel, akik nem kapnak elég figyelmet. Bevallotta azt is, hogy ők tudják, mit akarnak, ezért könnyebb velük együtt dolgozni. Bevétele hónapról hónapra nőtt a nem mindennapi tartalmai miatt.  Ma már 16 ezer fontot, azaz 7 millió forintot keres hetente.

Prev Article
Next Article
Tags:hagyományos

Related Articles

A vírus miatt óriási bajban van a hazai prostibiznisz
A koronavírus miatt rengeteg ügyfelet vesztettek azok a hölgyek, akik …

A vírus miatt óriási bajban van a hazai prostibiznisz

A csajok ezúttal a konyhában fognak a kedvünkre tenni
gényeljük az ízletes kajákat, a finom sülteket, a ínycsiklandozó desszerteket. …

A csajok ezúttal a konyhában fognak a kedvünkre tenni

Rihanna legújabb fotójától lefagyott az internetünk
Hála az égnek az énekesnő felhagyott a mindennapi edzéssel és …

Rihanna legújabb fotójától lefagyott az internetünk

Jenny-től tényleg nem kell jobb gyógymód a munkahelyi stressz kezelésére – 10/10
Bár még csak a hét közepe van, de már most …

Jenny-től tényleg nem kell jobb gyógymód a munkahelyi stressz kezelésére – 10/10

Katie kiadós dinnyéivel minden nap jól lakatna minket
A férfi ember éhsége bizony egy feneketlen kút. Vagy egy …

Katie kiadós dinnyéivel minden nap jól lakatna minket

Pupillatágító ruhát vett fel Tóth Andi, ez már balesetveszélyes
Mármint balesetveszélyes az autósok és/vagy bringások szemszögéből, ugyanis ha egy …

Pupillatágító ruhát vett fel Tóth Andi, ez már balesetveszélyes

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh