Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

Ha Caroline lenne a szomszédunk gyakrabban vállalnánk home officet

2024-06-12 Sanyi

A home office, vagyis az otthoni munkavégzés intézménye már régóta létező fogalom, világszinten általános azonban csak 2020-ban, a Covid idején lett. Azóta pedig teljesen elvárt „juttatás” lett ez a munkavállalók részéről, 10 jelentkezőből 7 biztos, hogy bele is írja az önéletrajzába.

Az otthoni munkavégzés egyik legnagyobb előnye vitathatatlanul az, hogy a munkavállalók megspórolják a munkába való bejárás költségét. A home office lehetővé teszi a munkavállaló számára, hogy egy számára kellemesebb időben keljen fel, és kialakíthasson egy otthoni rutint, mielőtt munkához lát. Nem kell alkalmazkodnunk senkihez és nem kell a sok idegesítő kollégát elviselni és ez nagyon fontos. Azonban pár nap után a hátrányát is érezzük, egy idő után azért elég lehangoló tud lenni, hogy a négy fal között vagyunk.

Azonban ha olyan szomszédunk lenne mint Caroline akkor ne is hezitálnánk ezen egy percet sem. Mi vinnénk neki a reggeli kávét, a friss péksüteményt, segítenénk ha csepeg a csap, ha rossz a mosógép, de igazából bármilyen kerti munkát is hajlandóak lennénk bevállalni csak hogy a közelében legyünk.

Prev Article
Next Article
Tags:Caroline

Related Articles

Sári Évi bikiniben mutatta meg kerek popeszét
Sári Évi régi nagy kedvencünk és kitörő örömmel fogadtuk, hogy …

Sári Évi bikiniben mutatta meg kerek popeszét

18 évesen elköltözött szüleitől, egy évvel később már fürdött a milliókban
18 évesen egy teljesen átlagos családból indult, úgy jött el …

18 évesen elköltözött szüleitől, egy évvel később már fürdött a milliókban

Szorcsik Viki a tengerparton pózolva hozta vissza nekünk a forró nyarat
Fantasztikus formában van Szorcsik Viki, aki ezúttal Mexikóból kápráztatja el …

Szorcsik Viki a tengerparton pózolva hozta vissza nekünk a forró nyarat

Majo Barbeitó farán nem hogy diót ,de még téglát is lehetne törni
Nem állítjuk, hogy Lucas Ocampos feleségének, Majo Barbeitónak van a …

Majo Barbeitó farán nem hogy diót ,de még téglát is lehetne törni

Gelencsér Timi folytatja jó szokását és Dominikáról posztolja nekünk a finomságokat
Gelencsér Tímeát az Exatlon című műsorból ismerhette meg az ország. …

Gelencsér Timi folytatja jó szokását és Dominikáról posztolja nekünk a finomságokat

Vajon elbír e a melltartó ekkora terheléssel
Bár az emberi kapcsolatok lennének olyan erősek mint ez a …

Vajon elbír e a melltartó ekkora terheléssel

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh