Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

Az olimpia egyik legcsinosabb sportolóját kidobták az olimpiai faluból

2024-08-06 Sanyi

A paraguayi úszónőt azt követően távolították el a párizsi olimpiai faluból, miután állítólag nem megfelelő légkört teremtett a helyszínen.

Elhagyta Párizst a 20 éves Luana Alonso, aki a 100 méteres pillangóúszás selejtezőjében való kiesése után bejelentette visszavonulását. A távozás ugyanakkor nem önként történt, ugyanis a hírek szerint megtiltották számára a sportolói falu használatát. Az Instagram-on több mint félmillió követővel rendelkező úszó a közösségi médiában közzétett egy bejegyzést, amely arra utal, hogy a történtek után visszatért az Egyesült Államokba.

A paraguayi olimpiai bizottság vezetője homályos nyilatkozatban tájékoztatott Alonso elküldéséről, anélkül, hogy részletezte volna, mit is értenek pontosan a sportoló „nem megfelelő viselkedése” alatt. Larissa Schaerer, Paraguay korábbi olimpikonja elmondta: „Jelenléte nem megfelelő légkört teremtett a paraguayi csapaton belül. Köszönjük, hogy az utasításoknak megfelelően járt el, mivel saját akaratából nem töltötte az éjszakát a sportolói faluban.”

Alonso olimpiai szereplése csalódást keltő volt, csak hatodik helyen végzett a selejtezőfutamában, 0,24 másodperccel lemaradva az ötödik helyezett grúz Ana Nizharadzétől, így épphogy lemaradt az elődöntőről. Ezt követően drámai módon bejelentette visszavonulását, de a versenye után is Párizsban maradt.

A sportolói falu, amely mintegy 14 250 versenyzőnek ad otthont a játékok alatt, mindössze opcionális szálláslehetőség az olimpikonok számára, ugyanis a versenyzők vagy egyes szövetségek akár úgy is dönthetnek, hogy saját költségen máshol szállnak meg.

Prev Article
Next Article
Tags:Olimpia

Related Articles

Lehet tél, lehet nyár Annie mindig leveti a textilt
Egy fáradt, munkával teli nap végén semmi másra nem vágyunk …

Lehet tél, lehet nyár Annie mindig leveti a textilt

Alexandra a művészetekben, mi pedig benne merülnénk el szívesen
Amelyik műhelyben ilyen alkalmazottak vannak, és ez a kötelező “munkaruha”, …

Alexandra a művészetekben, mi pedig benne merülnénk el szívesen

A 26 éves Lindsay Brewer autóversenyző, és az Indy NXT sorozatban versenyez
Lindsay Brewer neve az autósport rajongóinak ismerős lehet, ugyanis az …

A 26 éves Lindsay Brewer autóversenyző, és az Indy NXT sorozatban versenyez

A mai nap Ana lesz a cseresznye a tejszínhab tetején
Nemzetközi összehasonlításban bizony édesszájúak hírében állunk. Nem is tagadjuk, valóban …

A mai nap Ana lesz a cseresznye a tejszínhab tetején

A műszak végeztével a csajok ledobták a munkaruhát
Vannak olyan munkák, amikhez kötelező az munkaruha viselete. Ezt a …

A műszak végeztével a csajok ledobták a munkaruhát

A szöszi dinnyéit látva sokan csak annyit mondtak: “Légy a feleségem”
Így legyen ötösünk a lottón. Két éve attól volt hangos …

A szöszi dinnyéit látva sokan csak annyit mondtak: “Légy a feleségem”

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh