Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

Kitiltották Rachelle-t fia iskolájából, de az apukák nem örültek ennek

2023-10-03 Sanyi

Nem tetszett az iskolának az anyuka munkája, aki most úgy döntött: perre viszi a kitiltását.

Alaposan ledöbbent a harmincéves anyuka, amikor közölték vele: köszönik a közreműködését, de többet nem látják szívesen önkéntesként az iskolai programokon gyermekei sulijában.

Rachelle úgy érzi, semmi joga nem volt a floridai Sand Lake Általános Iskolának meghoznia ezt a döntést, így perre viszi a dolgot: 1 millió dollár „fájdalomdíjat” követel. Mint mondja: mindennemű jogalap nélkül fosztották meg attól, hogy fiai iskolai életének részese legyen, ezzel pedig a szülői jogait tiporták sárba.

Ráadásul – teszi hozzá – öt éven keresztül semmi baj nem volt vele és a munkájával. Rachelle ugyanis – ez szúrhatta az intézmény és a többi szülő szemét abból él, hogy fotókat tesz ki különböző közösségi oldalaira, valamint csatornájára.

„Senkinek sincs joga afelett ítélkezni, hogy ki miből él” – magyarázza a kétgyermekes anyuka, hozzátéve: két éve van fent, Insta-oldalát 160 ezren követik, ő maga pedig soha nem csinált titkot abból, mivel keresi a kenyerét. Ehhez képest októberig senkinek semmi problémája nem volt vele, most pedig hirtelen eltiltották az iskolai önkéntes munkától.

„Szeretem, ha a gyermekeim mellett lehetek, és nagyszerű kapcsolatom van mind a többi szülővel, mind a gyerekekkel.” – nyilatkozta a csalódott anya.

Prev Article
Next Article
Tags:Rachelle

Related Articles

Kicsit megszédültünk, jól jönne most egy ápolónő Patricia személyében
Most nem szeretnék belemenni a hazai egészségügy helyzetébe, fejre is …

Kicsit megszédültünk, jól jönne most egy ápolónő Patricia személyében

Anna mellé szívesen befeküdnénk a függőágyba
Ugyan még nincs vége a nyárnak, de mi egész évben …

Anna mellé szívesen befeküdnénk a függőágyba

Édes hármassal próbálta lekenyerezni a rendőröket a szemrevaló modell
Minden bizonnyal az egész rendőrőrs kacag azon a két járőrön, …

Édes hármassal próbálta lekenyerezni a rendőröket a szemrevaló modell

Ha most rendeznénk egy vizes pólós versenyt, akkor Charlotta jó eséllyel indulna az első helyért
Nincs mese, az Instagram egyik koronázatlan királynője Charlotta olyan profin …

Ha most rendeznénk egy vizes pólós versenyt, akkor Charlotta jó eséllyel indulna az első helyért

Mercedes olyan szépen nyílt ki nekünk ma, mint egy jó könyv
A fiatalok nem igazán szeretnek olvasni, pedig az olvasás javítja …

Mercedes olyan szépen nyílt ki nekünk ma, mint egy jó könyv

Ayla nagy kutyarajongó hírében áll, de minket is meggyomrozhatna
Azokat, akik kutyával élnek együtt, sok esetben értetlenül állnak a …

Ayla nagy kutyarajongó hírében áll, de minket is meggyomrozhatna

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh