Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
10/10

Hideg ide vagy oda, vele bármikor elutaznánk síelni

2024-01-16 Sanyi

Egyre több ember kap kedvet a téli sportokhoz. Hazánkban rengeteg hely kínál kedvező lehetőségeket a síelni vágyók számára. Ha, valaki nem szeretne sokat utazni, akkor érdemes a lakóhelyéhez közeli lehetőségeket megcéloznia, azonban ha a pénztárca engedi akkor mindenképpen érdemes ellátogatni külföldre egy komolyabb síparadicsomba.

A síeléshez nem csak a megfelelő léc kiválasztása elengedhetetlen, de a jó ruha is.  Bármely fajta síöltözéket is választunk, fontos, hogy rétegesen öltözködjünk. A ruha rétegei között lévő levegő megvéd az időjárás viszontagságaitól. A síöltözék legyen meleg, ne engedje át a szelet, és a nedvességet sem, viszont szellőzzön. Azért abban egyet értünk, hogy ahol hó van, ott azért hideg is.

Fee-Gwenelle Kroha is úgy döntött, hogy pihen pár napot, és hódol a kedvenc hobbijának, a síelésnek. Nagy feltűnést keltett, ugyanis Ő egy meglehetősen különleges viseletet választott a téli sporthoz, amit mi inkább a hálószobában tudtunk volna elképzelni, de Ő nem foglalkozott azzal ki mit mond. Milyen jól tette. Kétségtelen, hogy akkor is lecsúsznánk vele, ha még életben nem álltunk sílécen.

Prev Article
Next Article
Tags:sielni

Related Articles

Sajátos módon ünnepli hazája győzelmét a brazil szurkoló
Daiane mindent bedob, hogy összejöjjön Neymaréknak a brazil válogatott történetének …

Sajátos módon ünnepli hazája győzelmét a brazil szurkoló

Jordyn megmutatta, hogy milyen puha az új szőnyege
Kétféle embertípus van, ez egyik az amelyik kis túlzással ugyan …

Jordyn megmutatta, hogy milyen puha az új szőnyege

Sári Évi bikiniben mutatta meg kerek popeszét
Sári Évi régi nagy kedvencünk és kitörő örömmel fogadtuk, hogy …

Sári Évi bikiniben mutatta meg kerek popeszét

A Mustangos annyira vadul veretett, hogy pár törött ablak bánta a mutatványt
Nem beszélve a fényezésről, ami szintén garantáltan sérült.

A Mustangos annyira vadul veretett, hogy pár törött ablak bánta a mutatványt

Késő esti képcsokorral tesszük szebbé a ma éjszakádat 14.
Ez a sorozat tartalmazza mindazt ami miatt a női nem …

Késő esti képcsokorral tesszük szebbé a ma éjszakádat 14.

A vadóc külső ne tévesszen meg, Alex és a mókusa nagyon cuki
Egy fáradt, munkával teli nap végén semmi másra nem vágyunk …

A vadóc külső ne tévesszen meg, Alex és a mókusa nagyon cuki

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh