Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
Hazai topkomment

Még most kezdődött az Európa Bajnokság, de Coyota máris megadta az alaphangulatot

2024-06-18 Sanyi

A focirajongók legnagyobb örömére pénteken délután a hivatalos nyitóünnepséggel elrajtolt a 2024-es labdarúgó európabajnokság.

Az Európa-bajnokságon 24 csapat vehet részt, a hat, négyes csoportból az első kettő jut tovább, illetve a négy legjobb harmadik. Aztán a 16 között már a megszokott egyenes kiesés következik, hogy aztán július 14-én este ünnepelhessen a döntő győztese.

A Svájctól elszenvedett 3-1-es vereséget követően a magyar labdarúgó-válogatottnak szerdán a házigazda németek ellen bravúros pontszerzésre van szüksége ahhoz, hogy teljesen a saját kezében maradjon a sorsa az Európa-bajnokságon. A nyitómeccs kudarca azért sodorta felettébb nehéz helyzetbe a nemzeti együttest, mert nulla ponttal várja a legnehezebbnek ígérkező csoportmérkőzését, márpedig ha nem sikerül legalább döntetlent elérni a hazai közönség által támogatott és a skótok felett aratott 5-1-es diadallal rajtoló Nationalelf ellen, akkor – szinte biztosan – már csak a harmadik hely megszerzése lehet elérhető. Ezen a négyes második fordulójának későbbi meccse változtathat, amennyiben Skócia felülmúlná az esélyesebb Svájcot, mert akkor még a második vereség ellenére is lenne esély a biztos nyolcaddöntőt érő második pozícióra.

A 24 csapatos rendszerben, amelyben a négy legjobb harmadik is 16 közé kerül, a négy pont tekinthető vízválasztónak, azaz a döntetlen rendkívül sokat érhet a későbbiekben, mert a zárókörben akkor a skótok felülmúlásával biztosan nyolcaddöntős lenne Marco Rossi szövetségi kapitány együttese. Több videó is bizonyítja, hogy a hangulatra azért nem lehet panasz.  Ezúttal egy olasz szurkolólányról került fel egy videó, akit a helyi rendőrök nem biztos hogy megdicsértek volna a mutatványa után, de a szurkolóknak nagyon tetszett.

Prev Article
Next Article
Tags:Európa Bajnokság

Related Articles

A 34 esztendős Sarah ruha nélkül túrázik, és erre nyomos indoka van
Kirándulni jó. Szeretjük a természetet főleg, ha az idő megengedi …

A 34 esztendős Sarah ruha nélkül túrázik, és erre nyomos indoka van

Rahel kék szemébe szívesen ugranánk egy csukafejest
A szem, ahogy mondani szokás, a lélek tükre – és ez …

Rahel kék szemébe szívesen ugranánk egy csukafejest

Ha léteznek a férfi egészségre veszélyes ruhadarabok, akkor most sorra vonultatják fel őket
Elvarázsolja, megbabonázza a férfi szíveket és más szerveit is egy …

Ha léteznek a férfi egészségre veszélyes ruhadarabok, akkor most sorra vonultatják fel őket

Édesapja autószerelő, így érthető Celeste szerelme a sportautók iránt
Celeste gyermekkora óta vonzódik a sportautókhoz, ami nem is csoda, …

Édesapja autószerelő, így érthető Celeste szerelme a sportautók iránt

Mit is mondhatnánk Jenna-ra? Köszönjük szépen, kérünk még
Egy fáradt, munkával teli nap végén semmi másra nem vágyunk …

Mit is mondhatnánk Jenna-ra? Köszönjük szépen, kérünk még

Lassan jön a hűvös ősz, de Irina jóvoltából még nem kell feltekerni a termosztátot
Ahogy az ősz hűvös lehelete lassan beköszönt, sokan már a …

Lassan jön a hűvös ősz, de Irina jóvoltából még nem kell feltekerni a termosztátot

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh