Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Menu
  • Hazai hírek
  • 10/10
  • Hazai topkomment
  • Facebook
Hazai topkomment

Lily még októberben is élvezi a jóidőt

2024-10-08 Sanyi

Lily Ermak Oroszországban született, de életének jelentős részét ma már az Egyesült Államokban tölti. A szőke szépség szép karriert épített fel, Instagram-oldalát már több mint 1,6 millió ember követi. Lily nem szeretné megunni a jó időt, ezért legutóbb Mexikóba utazott feltöltődni.

Miközben Európában már beköszönt az őszi hűvös, Lily még mindig a meleg napsütésben fürdik. Ermak ezúttal Mexikóba utazott, ahol az októberi nyarat élvezi teljes pompájában. Instagram-oldalán megosztott képei alapján egyértelmű, hogy a pihenést egy luxus szállodában tölti. A tengerparti helyszín és a karibi hangulat tökéletesen illik hozzá, hiszen mindig is híres volt magabiztos stílusáról és érzéki kisugárzásáról.

A modell nyaralós fotói nemcsak a napsütésben ragyognak, hanem követői körében is nagy sikert aratnak. Erkélyes osztjával ismét bebizonyította, hogy mestere az elegáns és provokatív megjelenésnek. Többször nyilatkozta már, hogy szereti a trópusi helyeket, és nem is titkolja, hogy imád a melegben tölteni az időt, miközben sokan már a fűtést tervezik bekapcsolni.

Ermak számára a Mexikóban töltött napok tökéletes kikapcsolódást jelentenek, ahol naplemente előtt koktélokat kortyolgat a tengerparton. Az orosz szépség mindig is vonzódott a meleg éghajlathoz, és bárhol jár, magával hozza az örök nyár hangulatát. Nyaralós képei mindig inspirációt adnak azoknak, akik menekülnének a hideg elől, és egy kis napsütésre vágynak.

Prev Article
Next Article
Tags:jóidőt

Related Articles

Gigi képeit elnézve azonnal csomagolunk és indulunk Venezuelába
Gigi Parison egy újabb érv amellett, hogy Venezuela legyen az …

Gigi képeit elnézve azonnal csomagolunk és indulunk Venezuelába

Ha a mai napra kívánhatnánk valamit akkor az Alex lenne
A nappali otthonos berendezése kulcsfontosságú, hiszen sok időt töltünk itt. …

Ha a mai napra kívánhatnánk valamit akkor az Alex lenne

Ha minden fogászati asszisztens olyan lenne mint  Anna, előszeretettel mennénk fogorvoshoz
Az emberek nagy része nem szívesen jár fogorvoshoz. Tényleg már …

Ha minden fogászati asszisztens olyan lenne mint Anna, előszeretettel mennénk fogorvoshoz

Joselyn cipzárja megadta magát, de nem tudunk rá haragudni
Joselyn Cano egy nagyon feltűnő jelenség. Első ránézésre is megállapítottuk, …

Joselyn cipzárja megadta magát, de nem tudunk rá haragudni

Héloïse szereti gyakran megszellőztetni a mókust, de ha egyszer igényli nincs mit tenni
Egy fáradt, munkával teli nap végén semmi másra nem vágyunk …

Héloïse szereti gyakran megszellőztetni a mókust, de ha egyszer igényli nincs mit tenni

Nem kell ide ránctalanító krém, elég ha Veronikával indítjuk a hetet
A kor előrehaladtával mindenki találkozik magán ráncokkal előbb vagy utóbb. …

Nem kell ide ránctalanító krém, elég ha Veronikával indítjuk a hetet

Topkomment

Neked is jár 15 perc hírnév
Copyright © 2026 Topkomment

Tiltottad a reklámokat!

Kérlek, kapcsold ki az oldalunkon a hirdetésblokkolót, hogy továbbra is tudjuk finanszírozni a szerkesztők munkáját. Ne feledd, te ingyen olvashatod a Topkomment cikkeit, de nem ingyen készülnek. KÖSZÖNJÜK!

Refresh